2 Suites Porto Da Barra
2 Suites Porto Da Barra Salwador o powierzchni 60 m^2 oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Bahia Iate Club, położonych w odległości 5 min spacerem.
Basílica e Santuário Nossa Senhora da Conceição da Praia znajduje się 3 km od 2-pokojowego apartamentu, natomiast Plaża Farol da Barra znajduje się mniej niż 1 km. Do centrum Salwadoru można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Ogród zoologiczny w Salvadorze jest w około 2 km.
W 2 Suites Porto Da Barra znajduje się również 2 lazienki.
Przygotować własne posiłki można w pełnowymiarowej kuchni. W nie więcej niż 550 metrach od obiektu noclegowego mieści się Tudo Azul, w którym można spróbować dań kuchni szwajcarskiej. Jeśli masz wczesny lot z Salwadoru, apartament mieści się 30 km od lotniska Luis Eduardo Magalhaes.
- Lokalne atrakcje
- Porto da Barra264 km
- Centro de Estudos Espiritas Francisco de Assis210 km
- Forte de Santa Maria269 km
- Forte de São Diogo346 km
- Praia do Porto da Barra199 km
- Consulado Geral de Cuba197 km
- Plaża miejska Porto da Barra226 km
- Teatro da Barra121 km
- Lotniska
- Lotnisko Luis Eduardo Magalhaes29 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
Do dyspozycji gości w pokoju
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy 2 Suites Porto Da Barra obejmuje kuchnię?
Tak, 2 Suites Porto Da Barra oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Jaki jest rozmiar 2 Suites Porto Da Barra?
2 Suites Porto Da Barra ma powierzchnię 60 metrów kwadratowych.